MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4892601
nr 489 2601
Byrå
1800-tal, Björk, längd: 108, djup: 47, höjd: 88 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 17:12:02
750 kr
900 kr